מגשי אירוח בשרי

מגשים מוכנים - בשרי

יש לכם אירוע או מפגש, ואתם לא רואים את עצמכם מוכנים בזמן, רוצים גם טוב וגם טרי? אנו כאן לתת לכם מענה איכותי של מגשים מוכנים בשריים, הן מגשי מיני כריכים או כריכים בשריים, ועד למגשים מוכנים, לאירוע המוכן להגשה לערב האירוע, למפגש ערב צוות ואפילו סתם ישיבה, את הטוב ביותר תקבלו ע"י צוות רימון בנדוויץ שיתן לכם את הטוב ביותר ותהיו רגועים למשך כל האירוע, אנו מספקים לכם את הטוב ביותר, אחרי שנים של מענה איכותי לחברות המובילות במשק, גם לכם מגיע הטוב ביותר, רימון שומרים על איכותי וטריות המוצרים, לפי התאמה אישית. 

איך אנו מגישים?

מגשי אירוח בשרי
 

המגשים מגיעים באופן אישי לפי האירוע שלכם, מיני כריכים (כמו בתמונה) או מגש מוכן עם מגון הנקניקים בשרי חלבי או פרווה, אנו נותנים לכם את הטוב ביותר, מבינים את הצורך האישי שלכם את מה שהכי מתאים לכם לפי כמות האנשים משך האירוע ולכם יש פתרון אישי, שילוב בין המוצרים שלנו לבי מה שאתם דורשים יכל להפוך את המפגש או האירוע הבא שלכם להצלחה.

 
לחמים מגשי אירוח בשרי
 
מגש כריכים בשרי
 

הכיבוד חשוב להצלחת האירוע שלכם

יש כיבוד ויש כיבוד, אנו יודעים מה הכי  מתאים מבין כל המוצרים שלנו, אליכם לפי מה שאתם צריכים, עם השנים למדנו את מה שצריכים, כפתרון לכיבוד קליל בלי הרבה הבלגן, לקבל את הטוב ביותר, בזמן הקצר ביותר, רימון שמחים למצוא לכם פתרונות אירוח ייחודיים, אנו מבינים את מה שאתם צריכים, ויודעים להתאים לכם באופן אישי את מה שהכי מתאים לכם, הניסיון הוא ההבדל בין טוב לטוב ביותר. 

Read More