סנדוויצים

 
סנדוויץ כשר פרווה
סנדוויץ כשר פרווה
 
 
סנדוויץ כשר חלבי
סנדוויץ כשר חלבי
 
סנדוויץ בשרי נקניק
סנדוויץ כשר בשרי
 
 
 
 

סנדוויצים בהתאמה אישית - רימון סנדוויץ

אז מה זה סנדוויץ אתם כבר יודעים, בעבר נהגו להכין סנדוויץ עם ממרח, ירקות הסנדוויצ'ים של היום עשירים במגוון ירקות, היום יש טרנד חדש בעולם האירועים וניתן להזמין מגשי סנדוויץ, או מגשי מיני סנדוויץ, תלוי בגודל האירוע היום בעידן החדש, גם הכריכים והסנדוויצים כבר לא כמו בעבר, היום אתם יכולים לבחור את סוג הלחם שאתם מעוניינים לקבל בכריך שלכם, וגם את המרכיבים, ירקות, ממרחים, רטבים ועוד. הזמנת כריכים היא פתרון נוח לכל אירוע!

למה הזמנת כריכים?

אנו מספקים כריכים בהתאמה אישית ומתאימים לכם באופן אישי את הכריך שאתם אוהבים, השירות שלנו- אספקת כריכים לאירועים ומסיבות, בהזמנה מראש נספק לכם כריך אישי במגוון גדלים לפי סוג האירוע.
Read More
 
סנדווץ' עם גבניה
 
 

מה הסנדוויץ שאתה בוחר

 
מגשי סנדוויץ אירוח

בריאות מעל הכל

שומרים על הבריאות ונותנים אלו שבריאות ואוכל בריא חשוב להם, אז מפעם לפעם אנו מרחיבים את האופציות הבריאות מבחינת הלחם והמרכיבים של הכריך הבא שלכם.

Read More
 
כריך בריא

סנדוויץ ביס

מגוון של כריכי ביס איכותיים טריים והכי חשוב בריאים, תוכלו לבחור בין חלבי \ פרווה \ או בשרי, נשמח לתת לכם לאירוע הבא פתרונות אירוח מגוונים.

Read More
 
סוגי לחמים

מכל הסוגים בעולם

בשונה מעבר, שאז היו כמה אופציות חידות של סוגי לחמים, היום לנו יש אפשרויות של סוגי לחמים ומרכיבי הלחם, תוכלו לבחור את מה שאתם רוצים בהצצה בתפריט של כל סוגי הלחמים כשלב ראשון.

Read More
 
 

אנו מספקים לכם

הזמנת כריכים תוך חשיבה על איכות של שירות, איכות של מוצר, אבל אחד הדברים שהכי חשובים לנו, ברימון, זה טריות וחווית אוכל לכל אחד ואחד שטועם את הסנדוויצים שלנו, אנו ייחודיים באספקה מצקועית, הבנת הלקוח ושירות שאין שני לו, רימון וצוות העובדים יודעים שחומרי הגלם, הטריות ואיכות השירות קודמים לכל, זה מורגש המוצרים זה מורגש בשירות וזה מורגש כבר בביס הראשון של הכריך שהוזמן מחברתנו .נשמח שגם אתם תהנו ממגוון הכריכים אותם יש לנו להציע.

Read More