קייטרינג

רימון שירותי קייטרינג

בכל אירוח בשיתוף איתנו, רימון סנדוויץ', תקבלו חוויה קולינרית שלמה, בין אם מדובר באירוע פרטי או עסקי, קטן או גדול, עם צוות רימון האירוע יהיה עשיר בטעמים ומוגש בקפידה. אנו תמיד עושים הכל להצלחת האירוע קטן כגדול, יום-יומי או חגיגי, אנו עושים כמיטב יכולתנו על מנת לספק לאורחים שלכם חוויה בלתי נשכחת שעוד ידברו עליה רבות, גם אחרי היום החגיגי.

סוד ההצלחה מאירוע לאירוע טמון בשימוש שלנו בחומרי הגלם מהטובים והאיכותיים בשוק ובחוויית שירות מקיפה ומושלמת, שמשדרגת כל סוג של אירוע או שמחה.

המתכונים שלנו נבנו על-ידי צוות בעל נסיון עשיר בבישול בריא ואירוח ברמה הגבוהה ביותר. אנו מלווים אתכם לאורך כל התהליך, משלב התכנון עד לאירוע עצמו, מהשיחה הראשונה אנו מספקים לכם את המענה הטוב ביותר להפיכת האירוע ללא פחות ממושלם. התהליך מלווה בייעוץ אישי משלב התאמת התפריט לאופי האירוע, דרך סגנון ההגשה הרצוי וכמובן התאמת התפריט לפי התקציב המבוקש.


המערך הלוגיסטי המקיף שלנו מאפשר לכם לבצע הזמנה הכוללת משלוח לכל חלקי הארץ, ומאפשר לנו להגיע למקום האירוע בזמן ולתת לאורחים שלכם את הטוב ביותר, בין אם מדובר באירוע פרטי או עסקי.

האירוע שלכם חשוב לנו לא פחות מאשר לכם!

קייטרינג לחברות

אספקת שירותי קייטרינג לחברות, הגשה ואירוח בהתאם לבקשת הלקוח, אחרי כל כך הרבה שנים של ניסיון, אנו מציעים לכם שירותי קייטרינג למשרדים וחברות, אוכל מוכן ואף פתרונות אירוח מגוונים המאפשרים לכל חברה לקבל מענה של כיבוד, שירותי קייטרינג למשרדים וחברות לעוד פרטים היכנסו לעמוד המלא שמפרט את התפריט שיש לנו להציע כפתרונות אירוח לחברות ועסקים.

מגשים או שירותי קייטרינג מלא

אירועים אחרונים

 
אירוע חברה בשטח אירוע חברה בשטח
קייטרינג בשטחקייטרינג בשטח
קייטרינג בטבע לעובדי חברהקייטרינג בטבע לעובדי חברה
מגשי אירוח לעובדיםמגשי אירוח לעובדים

פתרונות אירוח לאירועים קטנים

אנו הכתובת לתת לכם מענה אישי של פתרונות אירוח מגוונים, לכל מטרה או כל מסיבה רנו כן לתת לכם מענה איכותי, אם מדובר בשתיה או הרמת כוסית, אנו נמליץ לכם על אחד ממגשי האירוח שיש לנו להציע, באירועים גדולים וחשובים יותר לנו יש פתרון שלשירותי קייטרינגמוצלח, טרי וטעים, או ספציפית קייטרינג לאירועים קטנים שכוללים הגשה, סידור של המוצרים ומתן שירות מאעד ש' את ה-ת' נשאיר לכם, להגיד תודה.
מגשי אירוח לאירועיםמגשי אירוח לאירועים
סלט אישיסלט אישי
קייטרינג לאירועים קטניםקייטרינג לאירועים קטנים
כריכיםכריכים