אספקת כריכים פרווה

 

כריכים פרווה לכל אירוע

 

מגוון הפתרונות שיש לחברת רימון להציע הם חלק בלתי נפרד מהניסיון שצברנו והבנו אילו פתרונות יוכלו לקצר לכם את הדרך ולתת לכם שקט אישי לפני כל אירוע או אירוח, ברימון אנו יודעים עד כמה האיכות ורמת השירות חשובה, לכן לכל אחד יש יחס אישי, הבנה שלנו מאפשרת לנו לתת לכם את מה שאתם באמת צריכים אז לפני שאתן חושבים כמה התעסקות תהיה לכם באירוח הבא שלכם או ביול ואפילו בישיבה, פנו אלינו או שתצרו איתנו קשר, אנו נדאג לעשות לכם סדר בבלגן ולתת לכם פתרון מתאים למה שאתם צריכים באספקת כריכים לאירוע הבא שלכם.

 
 
כריך חביתה
 

לא חלבי ולא בשרי - פשוט פרווה

 

יש אירועים, כנסים או מפגשים בהם יש צורך בכריכים בדגש על פרווה, למה? ברוב המקרים יש בהמשך המפגש מנה בשרית ולכן, כדי שלא יהיה חשש, גם עניין הכשרות חשובה בכל מקום בו מוזמנים אנשים מכל הגילאים והסוגים, ובכל מקום לרוב יש שומרי כשרות, אז לגבי הכשרות אין ספק, זה חשוב, אבל הדגש על פרווה זה תמיד מגיע במקרים בהם צפוי להגיש אוכל בשרי, ברוב המקרים, לנו יש מענה של כריכים פרווה ללא שום חשש.


אז צרו איתנו קשר, או התקשרו עוד היום לפני שאתם מחליטים להתחיל ולהכין כריכים לפני האירוע הבא, תזמינו ותחסכו המון זמן, התעסקות וכסף, אם אתם רוצים את הטוב ביותר, רימון סנדוויץ לשרותכם. 

מגוון גדול

 
 
 
כריך סלמון
 
כריך סביח
 
 
 
 

מעבר לכריכים פרווה , לנו יש את הפתרון למגשי אירוח, מגשים מוכנים להגשה לכל מטרה, מגשי האירוח יכולים להשתלב עם כל סוגי הכריכים, אם תזמינו כריכים חלביים ניתן לשלב את מגשי הגבינות אותם אנו מגישים עם מגוון הגבינות, מעוצבות ומוכנות לאירוח, כך גם הבשרי, יש לנו מגוון ירקות ופרות העונה המוגשים במגשים, לכם יש את הבחירה ממגוון המגשים בשילוב כריכים או מגשי כריכים או מיני לאירוע הבא שלכם.