מגשי אירוח בשרי

 

מגשים מוכנים - בשרי

 
יש לכם אירוע או מפגש, ואתם לא רואים את עצמכם מוכנים בזמן, רוצים גם טוב וגם טרי? אנו כאן לתת לכם מענה איכותי של מגשים מוכנים בשריים, הן מגשי מיני כריכים או כריכים בשריים, ועד למגשים מוכנים, לאירוע כדי יהיה מוכן להגשה לערב האירוע, למפגש ערב צוות ואפילו סתם ישיבה. צוות רימון סנדוויץ שיעניקו לכם את הטוב ביותר לכם נשאר להיות רגועים למשך כל האירוע,אנו נעשה את המיטב כדי שהאירוע יהיה הצלחה גדולה, אחרי שנים של מענה איכותי של קייטרינג לחברות המובילות במשק, גם לכם מגיע הטוב ביותר, רימון שומרים על איכותי וטריות המוצרים, לפי התאמה אישית.
 

איך אנו מגישים?

 
מגשי אירוח בשרי
 
 
 
המגשים מגיעים באופן אישי לפי האירוע שלכם, מיני כריכים (כמו בתמונה) או מגש מוכן עם מגוון הנקניקים בשרי חלבי או פרווה, אנו נותנים לכם את הטוב ביותר, מבינים את הצורך האישי שלכם, את מה שהכי מתאים לכם לפי כמות האנשים, משך האירוע ונותנים לכם פתרון אישי, שילוב בין המוצרים שלנו לבין מה שאתם דורשים יכל להפוך את המפגש או האירוע הבא שלכם להצלחה.
 
 
 
לחמים מגשי אירוח בשרי
 
 
 
מגש כריכים בשרי
 
 
 
 
 

הכיבוד חשוב להצלחת האירוע שלכם

יש כיבוד ויש כיבוד, אנו יודעים מה הכי מתאים מבין כל המוצרים שלנו, אליכם לפי מה שאתם צריכים, עם השנים למדנו את מה שצריכים, כפתרון לכיבוד קליל בלי הרבה הבלגן, לקבל את הטוב ביותר, בזמן הקצר ביותר, רימון שמחים למצוא לכם פתרונות אירוח ייחודיים, אנו מבינים את מה שאתם צריכים, ויודעים להתאים לכם באופן אישי את מה שהכי מתאים לכם, הניסיון הוא ההבדל בין טוב לטוב ביותר.