מגשי קינוחים לאירועים

 

פתרון מושלם של קינוחים לאירוח

 
המגשים שאנו מכינים, הנם מגשים שבסוף האירוע תוכלו לנקות ולפנות את כל הכיבוד במהרה, ללא התעסקות מיותרת.
 

קינוחי לאירוח מושלם

ללא ספק באירוע שהוא מגדר כאירוע קטן, ההכנות יכולות להיות יותר גדולות מאשר אירוע גדול, יש חשיבות לכל דבר קטן ויש לדאוג להגיש לאורחים בכל שלב מהאירוע משהו לנשנש, וגם בסוף, קינוחים חייבים להגיע בשלב כלשהו, האם יותר משתלם לך לשבת לעשות קניות, להכין הכנות, לשטוף הכל ואז גם להגיש לנקות ולבסוף גם לסדר, מה יותר פשוט מליצור קשר עם צוות רימון סנדוויץ.

 
 
 

יתרונות הזמנת מגשי קינוחים ולא להכין:

- חיסכון זמן – אנו מגיעים בתיאום מראש.
- חיסכון כסף – לרוץ לסופר לקניות לאפות ולהכין להגיש לנקות אנו מגיעים ומכינים את הכל במגש להגשה.
- ללא הכנות ופינוי – מסיימים זורקים הכל מגיע מוכן.
- מגיע טרי ובזמן.
- ניתן להזמין מגשים לפי התאמה אישית (בתיאום מראש)
ללא ספק יש המון פתרונות של מגשי קינוחים מגוונים, בריאים וקצת פחות. אנו מתאימים לכל אירוע ואנו מגיעים כמעט לכל מקום בארץ, חברת רימון כאן לתת לכם פתרונות אירוח כוללים. מגשים מוכנים שלכם רק נותר להגיש לאורחי האירוע, ללא התעסקות בהכנת המגשים וכל מה שמסביב.
 
 
מגשי אירוח קינוחים
 
 
 
מגשי אירוח לאירועים
 
 
 
מגשי קינוחים אירוע חברה
 
 
 
 
 
אנו ברימון סנדוויץ מספקים מגוון רחב של מגשים לאירוח במגוון סוגים, כפתרון מושלם לאירוח, אם יש לכם אורחים, כנס, הרמת כוסית, או כל סיבה למסיבה, אנחנו כאן לתת לכם את המענה האישי. כל הסידור יעשה לפי בחירה ותוכלו לשלב ממגון מגשי האירוח שאנו מציעים, ניתן גם לשלב מגשים של כריכים, קינוחים, פירות (העונה) גבינות ירקות ועוד, אנו מספקים לכם את המגשים, כשהם מוכנים להגשה ללא התעסקות מיותרת בהגשה, או בפנוי לאחר סיום האירוע.
 

מגשי אירוח או קייטרינג לחברות

 
לעיתים יש את הדילמה האם לבחור במגשים לאירועים או שירותי קייטרינג מלא לחברות הייטק, אז אנו מתרחבים ומציעים שירותי קייטרינג לחברות בכלל ומענה של קייטרינג לחברות הייטק בפרט, אנו למדים עם השנים את המודעות לאוכל בריא ובהתאם הרחבנו את התפריט ואנו מספקים שירותי קייטרינג לחברות המובילות במשק הישראלי.