פתרונות אירוח מנצחים

 
אם אתם מאלו שמתרגשים כשהם מזמינים אורחים, הגעתם למקום הנכון. קבלת אורחים היא חוויה חברתית ומהנה שאנו נוהגים לערוך לעיתים תכופות. בדרך כלל, אנחנו עושים עבודת הכנה מקדימה לבואם: מתחילים בניקיונות וסידור הבית, ממשיכים דרך חשיבה והכנת תפריט מגוון ומנצח ועד לתכנון "החלק האומנותי" של הערב. אולי סרט, אולי משחקי חברה, זה גם תלוי כמה מגיעים, אבל מה שבטוח שזו עבודה בכלל לא קלה ומאתגרת. הנקיונות של אחרי הם לא המטרד לעומת ההכנות שלפני. אנחנו כל הזמן מנסים לחשוב איך לגוון ואיך להפיק את הערב המוצלח ביותר שאנחנו יכולים. לרוב, כולם זוכרים את האוכל, אוכל טוב נזכר למשך זמן רב יותר, אבל בתכלס כמה אפשר לעשות מנגל? צריך לגוון מידי פעם ולהציע אפשרויות אלטרנטיביות. אז מה כן אפשר לעשות מבלי לשבור את הראש למשך זמן רב? צריך פשוט לחשוב קצת מחוץ לקופסא.
 

על מה אתם ממליצים?

 
אז המנה העיקרית היא משהו שקשה לדבר איתכם עליו, המתכון של סבתא שמלווה אתכם כבר דורות, לא יפנה את מקומו לאיזו מנת פיוז'ן חדשה ושחצנית. בסדר, אנחנו מקבלים, אבל אל תשכחו שמסביב יש עוד הרבה מעבר למנה העיקרית. לתחום הקולינרי בסצינת האירוח יש מקום של כבוד ומתייחסים אליו ברצינות. בואו ונניח שאתם נשארים עם המנה הקבועה שלכם, מה אתם מתכוונים להגיש אחר כך? פה בדיוק ההזדמנות שלכם לצאת מחוץ לקופסה. אפשר לקחת מוצר בסיסי כמו פירות יבשים ולהפיק ממנו קינוח מיוחד ואקסלוסיבי שיהיה ייחודי עבורכם. כל הרעיון הוא להפתיע, לגוון ותמיד לייצר משהו חדש. אז זו ההזדמנות שלכם, אם תשארו מקובעים, כך גם הערב שלכם יראה, אך אם תעזו לעשות צעדים די קטנים ולנסות דברים חדשים, האירוח יהפוך לחוויה מהנה שתרצו לך חזור עליה שוב ושוב.
 

איך לעשות את זה נכון?

 
אוקי, יש כמה דרכים לעשות את זה נכון, הדרך הכי טובה היא פשוט להישאר אתם. מה הכוונה? אל תנסו למשוך את עצמכם למקומות שלא מאפיינים אתכם, זה נכון להכיר עולמות ומקומות חדשים, אבל עדיין אתם צריכים להישאר באזור הנוחות שלכם. נסו להיכנס לרשת ולחפש רעיונות למתכוני קינוחים. חפשו פירות יבשים ואפשרויות קינוחים. לאחר שבחרתם את הקינוח הרצוי, בדקו לאילו מצרכים אתם זקוקים והאם יש ברשותכם את הכלים המתאימים להכנת הקינוח וכמובן הזמן. זו רק דוגמה קטנה למה שניתן ליצור כשחושבים מחוץ לקופסה, אם עד לרגע זה הייתם בטוחים שפירות יבשים הם דבר פשוט ובנאלי, הרי שעכשיו כבר הבנתם שאין גבול למה שניתן לעשות כשמחליטים לקחת צעד קדימה.
שיהיה בהצלחה